Dobrý den,

            Vítejte na stránkách zámeckého zahradnictví a společnosti Zahradnictví Pohled, spol. s r.o.

            Zřizovatelem naší společnosti je společnost Zámek Pohled, spol. s r.o., která je hlavním správcem zámku a přilehlého zámeckého areálu v obci Pohled. Našim hlavním posláním je mimo jiné rekonstrukce a údržba zámeckého parku a zámeckého areálu rozšířeném o služby pro veřejnost.

            Službami pro veřejnost rozumíme takové služby v oblasti zahradnictví, které vychází z činností provozovaných při úkonech takovéto údržby a správy. Tyto činnosti a služby pak můžeme poskytnout i zákazníkům, kteří o takovéto služby projeví svůj zájem, bez ohledu na to zda nás využijí z důvodu lepší cenové dostupnosti, či vysoké odbornosti našich pracovníků pro zefektivnění kvality požadovaných výsledků.

            V tuto chvíli se naše hlavní činnosti upírají zejména směrem k dendrologii, úpravám porostů, sečení trávy a vytváření stavebně architektonických celků, které jsou při revitalizaci zámeckého parku velmi významnou složkou náplně naší práce.

            Základní výčet poskytovaných služeb, které můžete využít, najdete v nabídce Služby pro veřejnost. Avšak vzhledem k tomu, že se tyto služby s potřebou uspokojit potřeby zámeckého areálu budou rozšiřovat, můžete očekávat i rozšíření naší nabídky veřejnosti.

Ať už se rozhodnete vybrat si z naší nabídky, či nikoliv doufáme, že naše poslání Vám přinese potěšení třebas i při procházce zámeckým areálem.

Zahradnictví Havlíčkův Brod, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Žďár nad Sázavou, Habry, Ledeč nad Sázavou, Jihlava, Polná, Přibyslav, Světlá nad Sázavou, Humpolec

 

 

Zahradnictví Pohled, spol. s r.o.