Zahradnictví Havlíčkův Brod, Chotěboř, Ždírec nad Doubravou, Žďár nad Sázavou, Habry, Ledeč nad Sázavou, Jihlava, Polná, Přibyslav, Světlá nad Sázavou, Humpolec

Zakládání zahrad

Jedná se o soubor komplexních služeb a to od prvotního návrhu až po realizaci a následnou údržbu zahrad.

Zakládání a realizace zahrad je jednou z našich služeb poskytovaných širokému spektru našich zákazníků a prolínají se v ní veškeré činnosti naší společnosti.

Návrhy, Projekty

Prvním krokem k realizaci zahrady je její návrh. Překvapivě je to jeden z nejtěžších úkolů při tvorbě zahrady. Je zapotřebí nápad a taky představa o užitnosti zahrady. Na základě toho lze vytvořit originální, jedinečnou a hlavně užitnou zahradu dle představ vlastníka. Naší devizou je v tomto směru především osobní přístup a odbornost.

Realizace

Realizace a tvorba zahrady je rozdělena na několik částí. První jsou hrubé terénní úpravy a stavební práce např. založení patek altánů, teras, závlahových systémů. Druhá část je samotné budování zahradních staveb, jezírek, skalek. Dále navazuje samotné osázení veškerých ploch a to jak okrasných tak užitných a založení trávníků či položení travních koberců.

U starších zahrad lze realizovat postupné změny či jen samostatné prvky tak aby splňovala očekávání a požadavky uživatelů zahrady.

Údržba

Údržba je jednou z diskutovaných otázek při zakládání či úpravách zahrad, kde se snažíme vytvářet zahrady s co nejnižšími požadavky na údržbu. Stále se musí sekat trávníky, zastřihovat keře, ošetřovat proti škůdcům a hnojit. Vzrostlé stromy je třeba kontrolovat a následně řezat tak, aby Vám dělali jen radost.

Veškerou následnou údržbu jsme Vám schopni zajistit tak, abyste si mohli své zahrady užívat, relaxovat na ní a Vaše děti si zde mohli bez obav hrát.

 

Jestliže Vás naše služby zaujali, neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám se vším poradíme

 

 

Zahradnictví Pohled, spol. s r.o.